Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 18-12-2019 10:11

TOKİ başvurusuna yoğun ilgi

Dar gelirlileri ev sahibi yapmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından müjdelenen "100 Bin Sosyal Konut Projesi" vatandaşlarda büyük bir heyecan yarattı.

TOKİ başvurusuna yoğun ilgi

Aksaray'da TOKİ konutlarına başvuru yapmak isteyenler sabahın erken saatlerinden itibaren banka önünde beklemeye başladı. İstiklal Mahallesi'nde inşa edilecek olan TOKİ 950 konut için başvurmak isteyenler, başvurusu parasının yatırılacağı Ziraat Bankasına sabahın erken saatlerinden itibaren akın etti.

Sabah erken saatlerde bankaya gelip başvurusunu yapan Onur Güngör, “Daha önce hiç yazılmamıştım. İlk kez şansımı denedim. Organize sanayi bölgesinde bir fabrikada işçi olarak çalışıyorum. Devletimiz böyle bir imkân tanıdığı için çok mutluyum. Bankanın içerisi de dışarısı da bir hayli kalabalık. Sabah 6.30 geldim ve sıraya girdim. Şükür sıramı alarak yazıldım. Hayalim buradan sıfır bir ev alıp daha iyi bir yaşantı sürmek” dedi.

TOKİ konutlarına başvuran vatandaşlar,  “TOKİ konutlarının başvurularını duyduğumuz zaman içimize yine bir ümit doğdu. Hiç yoktan bu sayede kiracı olmaktan kurtulup, kira derdi nedir diye bir sorun çekmeyeceğiz. Bu dar gelirliler için büyük bir şans.

İnşallah bu sefer çıkar diye ümit ediyoruz. Burada bayağı bir yoğunluk var” diyen vatandaşlar, “Herkes TOKİ için başvuruyor. Bizlerin uzun süredir hayaliydi. İnşallah bu sefer çıkar diye ümit ediyoruz” diye konuştular.

NELER SÖYLENDİ?
@
Kelley 3 hafta önce
There's a three month trial period https://stauntonperformingarts.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Two are Russian with poor English. When asked why they are here they shrug and smile. Alex Ricardi, 21 pulls out a Samsung device. As to why he was queuing he said: "I had some free time. It's a bit of fun."
Barney 3 hafta önce
Do you need a work permit? https://www.cryptovibes.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Negotiators from the six nations - the five permanentmembers of the U.N. Security Council and Germany - have in thepast asked Iran to address their most pressing concern, theenrichment of uranium to 20 percent fissile purity, as aninitial step towards building confidence after decades ofmistrust.
Francis 3 hafta önce
Very funny pictures https://holytrinitytwickenham.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com House Majority Leader Eric Cantor was the leading proponent of the cuts. Another prominent supporter, Steve Southerland of Florida, was expected to be named one of the House negotiators as a signal of Republican resolve to see major reforms.
Andre 3 hafta önce
I'd like some euros https://fij.info/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Echoing an argument Bernanke made last month, Yellen will likely say an uncertain economic outlook, which has been made cloudier by ongoing budget battles in Washington, continues to warrant caution in deciding when to scale back the buying.
Ezekiel 3 hafta önce
The National Gallery https://gdrivedl.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Somehow, it has been decreed that politicians who fancy themselves presidential timber must wear a veil concealing the nakedness of their ambition. They must let the contours show through, however — more and more over time — while hoping everyone doesn't tire of the tease.
prcuklq 1 ay önce
VV6ugo xoacpwcmwwyb, [url=http://qtrutdbydeyl.com/]qtrutdbydeyl[/url], [link=http://wscrthrcdtyc.com/]wscrthrcdtyc[/link], http://zwokjqqiyvkc.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA