Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 30-07-2020 13:21

TÜREMİŞ “Sevdiklerimizin Kıymetini Bir Kez Daha Anladık”

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş koronavirüs salgın tedbirleri gölgesinde geçecek Kurban Bayramı’nda tüm Müslüman Alemine sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diledi.

TÜREMİŞ “Sevdiklerimizin Kıymetini Bir Kez Daha Anladık”

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş koronavirüs salgın tedbirleri gölgesinde geçecek Kurban Bayramı’nda tüm Müslüman Alemine sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diledi.

Kurban Bayramı’nın insanın yaratıcısına yakınlaştığı önemli bir ibadet olduğunu ifade eden Türemiş bu bayramda ihtiyaç sahiplerinin elinden tutulmasını ve gönüllerin paylaşılmasını istedi. Birlik ve beraberliğe vesile olan özel günlerin son dönemde buruk geçmesine rağmen öneminin bir an bile kaybolmadığını dile getiren Türemiş, “Sağlığın ne kadar önemli bir nimet olduğunu bu süreçte hepimiz gördük. Sevdiklerimize sarılmanın, büyüklerimizin elini öpmenin, ana babalarımızın dizine başımızı yaslayıp hasret gidermenin ne büyük nimet olduğunu hepimiz yaşadık gördük. Pandemi süreci hepimizin en doğal yaşam sürecini mahrumiyete çevirdi ve elimizdekilerin kıymetini bir kez daha anlamamıza yardımcı oldu. Her şerde bir hayır olduğu gibi bu süreçten de hayırla çıkmak için çabalıyoruz. Bayramlar çok özel günlerdir. Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Kurban Bayramı'nı böylesine güzel manevi heyecanlarla karşılarken, Bizleri bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Allah’ıma şükrediyorum. Hazreti İbrahim'den beri süren bu kutlu ibadeti, evlatlarımıza da dipdiri bir şekilde aktarmakla mükellefiz. Malumunuz üzere tüm Dünya ülkeleri gibi Türkiye'de de pandemi süreci hala devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nı da sosyal mesafelerimizi koruyarak kutlamamız gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle sağlık, afiyet, huzur ve mutluluk içinde Kurban Bayramı'nı idrak etmeyi temenni ediyor, cennet vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle ve kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
Benito 2 hafta önce
I'm a trainee https://download-games-pc.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom It was saved when other European countries and the International Monetary Fund stepped in with two massive bailouts. In exchange, Athens has had to make harsh spending cuts and tax increases to rein in the runaway deficits. Its economy has been put under strict supervision from the IMF, European Commission and European Central Bank, known collectively as the "troika."
Hayden 2 hafta önce
Do you know each other? https://removewhitebackground.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Foreign investment in the Mongolian mining, exploration andpetroleum industry fell by 32 percent in the first six months of2013, said the Ministry of Economic Development on Thursday,leaving oil companies frustrated by the silhouette of majorproducing oil fields just over the Chinese border.
Denver 2 hafta önce
I'll text you later http://mkcdotacje.pl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The reduction in its holding marks the latest development in a months-long contest waged between Michael Dell, who wants to take the company he founded in 1984 private to restructure it, and investors who say his offer undervalues the world's No. 3 PC maker.
Octavio 2 hafta önce
I can't stand football https://www.alderac.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com It may only be the fifth week of ABC's acclaimed dancing competition, but we've already be witnessed our first jaw-dropping elimination of the season. It was a night filled with heartfelt revelations as the dancing hopefuls threw their emotions into their performances to celebrate this week's theme: The most memorable year of your life.
Efren 2 hafta önce
Hello good day https://www.umirs-m.ru/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The 28-member EU already bars goods produced in Israeli settlements from receiving customs exemptions given to Israeli goods. EU officials are currently considering measures that would more clearly label settlement goods.
uoktnyvcxw 1 ay önce
51HGel gdpqrtvbpvmw, [url=http://hnoawiaozece.com/]hnoawiaozece[/url], [link=http://jnctwogwgrun.com/]jnctwogwgrun[/link], http://uawcwpqelenu.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA