Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 18-11-2019 11:50

Turizmin temsilcileri Aksaray’da buluştu

Vali Ali Mantı Başkanlığı’nda düzenlenen, Cengiz Aydoğdu ve Evren Dinçer’in de katıldığı Aksaray Tanıtım Toplantısı’na Dünyanın farklı ülkelerinden 85 Turizm Seyahat Acentesinin temsilcisi katıldı.

Turizmin temsilcileri Aksaray’da buluştu

Aksaray Valiliği öncülüğünde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Travel Shop Turkey Turizm Seyahat Acentesi organizasyonunda dünyanın farklı ülkelerinden 85 Turizm Seyahat Acentesi temsilcisinin katıldığı Aksaray Tanıtım Toplantısı Aksaray Valisi Ali Mantı Başkanlığında gerçekleştirildi.

Ağaçlı Melendiz Otelde düzenlenen toplantıya Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan, Travel Shop Turkey Seyahat Acentesi Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ile Aksaray’daki otel ve turizm sektörü temsilcileri katıldı.

Toplantıya katılan yabancı seyahat acenteleri temsilcilerine Aksaray’ın kültür ve turizm özellikleri anlatılarak kentin 11 bin yıllık tarihi ile Kapadokya bölgesinin en eski yerleşim yerlerinden olduğu bilgisi verildi. 

Aksaray’ın tarihi ve tabii güzellikleri önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğu belirtilerek dünyanın her bölgesinden turistlerin şehre gelerek bu güzellikleri görebilecekleri belirtildi.

Aksaray’ın turizmde daha etkin bir çalışma içine gireceği ifade edilerek bu konuda turizm seyahat acenteleri ile iletişim halinde kalarak turistlerin, Ihlara Vadisi, Güzelyurt, Selime, Belisırma, Hasandağı, ipekyolu üzerindeki kervansaraylar gibi Kapadokya’nın önemli ziyaret noktalarını gezip görmesi ve şehirde konaklama yapması için imkan ve kabiliyetlerin arttırılması için gayret gösterileceği bildirildi. Vali Ali Mantı, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer dünyanın farklı bölge ve ülkelerinden misafir edilen turizm seyahat acentesi temsilcileri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak Aksaray’ın turizm değerleri ve potansiyeli üzerine bir süre sohbet etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
Esteban 3 hafta önce
Can I use your phone? https://www.zikr.co.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The level of gross excess spread generated by the portfolio has been high, albeit volatile, throughout the transaction's life, mainly thanks to the high yields of the pool. On only one occasion (Q412) was gross excess spread insufficient to cover provisioned losses of the period, thus leaving EUR1.2m of uncleared principal deficiency ledger (PDL), which was subsequently cleared on the next payment date.
Terrell 3 hafta önce
Will I have to work shifts? https://unkahi.net/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com When they weren’t committing penalties, the offensive line acted as if it had never seen a blitz before, something they knew Titans defensive coordinator Gregg Williams was going to throw at them at least half the time. A lot of times, Smith never had a chance.
Ellis 3 hafta önce
Good crew it's cool :) http://al-taqwa.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Halliburton had recommended BP use 21 centralizers in the Macondo well, and BP chose to use six. Halliburton later claimed that if BP had followed its recommendation to use more, the well would have been more stable.
Greenwood 3 hafta önce
Could you transfer $1000 from my current account to my deposit account? http://rjk.edu.mk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Denise Matuza, 46 — whose husband, Walter Matuza, died during the attacks — rode a bus with more than 50 other victims’ relatives from Staten Island to stand in the footprints of where the towers once stood.
Benton 3 hafta önce
In a meeting https://greenpepper.ir/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom "There were entire seasons when Yogi didn't strike out that many times," said his wife, Carmen. She wasn't exaggerating by much. During his MVP season of 1955, Yogi fanned just 20 times in 615 plate appearances.
lshgymoiuqr 1 ay önce
g25Me1 pyuejgjxrtqe, [url=http://ycyezieusdab.com/]ycyezieusdab[/url], [link=http://hptzcwvzilyl.com/]hptzcwvzilyl[/link], http://ekiwvwxadztd.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA