Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 17-12-2019 10:01

Veterinerlik Fakültesi hızla gelişiyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Veteriner Fakültesi Embriyo Transfer Merkezi, Deney Hayvanları Merkezi ve Hayvan Hastanesi konularında da hızla gelişiyor. Şehrin tarım ve hayvancılık potansiyeline uygun nitelikte çalışmalar üreten Veteriner Fakültesi son derece önemli faaliyetler gerçekleştiriyor.

Veterinerlik Fakültesi hızla gelişiyor

Rektör Şahin, ASÜ Veteriner Fakültesi mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi ve düzenlenen Akademik Kurul Toplantısına katıldı. Kampüste son dört yıl içerisinde yapılan çalışmalara dikkat çeken ve ilk dönemin genel itibariyle fiziki gelişime ayrıldığını kaydeden ASÜ Rektörü, ikinci dönemde enerjinin çoğunlukla kültür, sanat, spor, proje odaklı çalışmalara harcanacağını vurguladı. Tüm işleri büyük bir titizlik içerisinde yapmaya çalıştıklarını ve olabildiğince fazla iş üretmek amacında olduklarına dikkat çeken Prof. Şahin, “Veteriner Fakültemiz için de önem arz eden pek çok çalışmayı hayata geçirdik. Yeni binanın eğitim-öğretime geçmesi, akademik kadronun geliştirilmesi, laboratuvar imkânları… Tüm bu alanlarda oldukça iyi bir noktaya geldik. Embriyo Transfer Merkezi, Deney Hayvanları Merkezi ve Hayvan Hastanesi konularında da hızlı şekilde ilerliyoruz. Bu alanlara dair yapılan her çalışmanın toplumsal katkısı var. Şehrimizin potansiyelini de geliştirmeye çalışıyoruz. Hepimiz aynı gemideyiz. Burada ortaya çıkan her başarı, bir biçimde hepimizi olumlu etkiliyor. Amacımız, bu ruhla üniversitemizi geliştirmek ve başarılara yenisi eklemektir” dedi. Toplantıda, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz da kısa bir konuşma yaptı ve Fakültenin son durumu hakkında bilgiler verdi. Anlamlı bir derinlik oluşturmak için gayret gösterdiklerini kaydeden Darılmaz, planlanan projeleri de anlattı.

NELER SÖYLENDİ?
@
Kyle 2 hafta önce
I'd like , please http://kh-davron.uz/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Canceling the Bright Star joint military exercises, a longstanding sign of the cooperation between the United State and Egypt, is a public attempt by the Obama administration to voice its displeasure with the interim government in Egypt for its crackdown against supporters of ousted President Mohammed Morsi.
Juan 2 hafta önce
A packet of envelopes http://ilmesters.edu.pk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom DUBLIN, Aug 1 (Reuters) - State-owned Allied Irish Banks(AIB) trimmed its half-year losses by over a quarterand returned to operating profits, excluding a big charge forimpaired loans, as job cuts and reduced funding costs began tofeed through.
Jorge 2 hafta önce
Have you read any good books lately? http://mayamusetextiles.com.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Soweto, Nelson Mandela's home from the mid-1940s to the time he went underground in the struggle against apartheid, has been celebrating his 95th birthday with fervour and in the Mandela Day spirit of volunteer action.
Jeffery 2 hafta önce
A jiffy bag https://mlwbd.pro/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The cheapest option by far, Dempsey writes in his assessment, is training Syria's armed opposition — a snip at $500 million per year. But experience has taught that the true cost of America's involvement in wars beyond its borders can't always be added up on a balance sheet, he admits. If the US is seriously considering military intervention in Syria, Dempsey says, "we must anticipate and be prepared for the unintended consequences of our action." 
Stefan 2 hafta önce
I want to report a https://crooze.fm/en/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com Seriously. It's a problem that all writers often have. It's sometimes riotous to sit in on a roundtable interview with a gaming developer, because half the time, the poor dev doesn't just get asked a question. Instead, random gaming reporter will stand on a soapbox, spend five sentences and four minutes setting up his question, then finally ask it. So much for brevity and wit.
ctwecbdyf 1 ay önce
sAroNe epuhdjwzmfjf, [url=http://oupjcdeqcqmm.com/]oupjcdeqcqmm[/url], [link=http://rkauppbikeab.com/]rkauppbikeab[/link], http://ymtmluevjbtj.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA