AKSARAY
Giriş Tarihi : 18-11-2019 11:45   Güncelleme : 18-11-2019 11:58

Yıkımı bitmeyen apartman tedirgin ediyor!

Taşpazar Mahallesinde bulunan ve camları çıkarılıp belli kesimleri yıkılan eski yapı, özellikle de çocuk parkı yakınında olması sebebiyle mahalle sakinlerini tedirgin ediyor.

Yıkımı bitmeyen apartman tedirgin ediyor!

Taspazar Mahallesi Çorakçı Parkı çaprazında yer alan 4 katlı eski yapı hiç bir güvenlik önlemi alınmadan yarısı yıkık yarısı ayakta olan bina ve hemen önüne kazılan dev çukur ise durumu daha tehlikeli hale sokuyor.

Eğer önlemler birine hayati bir tehlike alındıktan sonra alınacak ise mahalleli durumdan haberdar olmak istiyor. Yine aynı mahalleli bu durumun daha ne kadar devam edeceğini de bilmek istiyor. Çünkü bu acıdan bakıldığında burası artık kaderine mahkum edilmiş gibi görünüyor. İşin kötü tarafı ise alkol ve uyuşturucu bağımlısı kişilerin burayı mesken tutup kendilerine ve etrafa zarar vermelerinden de kuşku duyuluyor. Çocuklarımız burada oyun oynuyor, gençlerimiz dolaşıyor yıkık binanın her yerinden girilip yukarı kadar çıkılabiliyor, nasıl koruyacağız çocuklarımızı, sorumlu kimse kesinlikle hemen ilgilenip bu görüntüyü buradan kaldırmalı. Kazılan çukur da arabalar için tehlikeli, gece vakti biri arabasını park ederken görmese hem maddi hemde sağlık açısından zarara uğrar diye düşünen mahalleli bir an önce çözüm bekliyor. HaberFoto: Melike MUŞTU

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA