Aksaray
DOLAR31.0708
EURO33.679
ALTIN2032.5

“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı'nın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı;

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu sağlayan süreçteki en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi, kahraman ordumuz ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir.

Tarihimizde bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte kenetlenerek, bu günü kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, etkin, caydırıcı ve saygın bir ordu olarak; Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü, yüce milletimizin birliği, beraberliği, huzuru ve güvenliği için kendisine verilecek her türlü görevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üstün vazife şuuru ve heyecanı, sarsılmaz bir azim ve iradeyle yerine getirmeye devam edecektir.

Tarih boyunca devletimizle halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm çabalara rağmen, milletimiz daima vatanına sahip çıkmış, bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

Asırların mücadeleleri sonucunda kazanılmış olan kutlu vatan toprakları üzerinde, bağımsız ve onurlu bir şekilde var olabilmek için gösterilen üstün çaba, bugün bizim yolumuzu aydınlatan en önemli manevi kaynaklarımız arasındadır.

Hedefimiz, Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak, milletimize daha güzel imkânlar sunmak, bu kutsal vatanımızı, kanlarıyla sulayan ecdadımıza layık olmanın bilinci ve gayreti ile birlik ve beraberliğimizi bozmadan daha da yüceltmek ve güçlendirmek olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm Aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bütün Aksaray’lı hemşehrilerimin, vatandaşlarımızın ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÜRKE ZİNCİRİ VURULMAZ, TOPRAĞINA GÖZ DİKİLMEZ”Önceki Haber

TÜRKE ZİNCİRİ VURULMAZ, TOPRAĞINA GÖZ Dİ...

Başkan Dr. Evren Dinçer’in Zafer Bayramı MesajıSonraki Haber

Başkan Dr. Evren Dinçer’in Zafer Bayramı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar