Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 13-12-2020 19:26

ATSO Başkanı Göktaş’tan Gün Birlik Günü Kampanyasına Çağrı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, 81 ilde Ticaret ve Sanayi Odaları tarafından başlatılan Gün Birlik Günü Kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.

ATSO Başkanı Göktaş’tan Gün Birlik Günü Kampanyasına Çağrı

Pandemi döneminde kısıtlamalarında etkisiyle zor günler geçiren yerel esnaflara destek olmak amacıyla başlatılan bir kampanya olduğunun altını çizen ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu Covid-19 Pandemi döneminde en çok etkilenen işletmelerimiz şüphesiz küçük ve orta ölçekli yerel esnaflarımız olmuştur. Günlerce işletmelerini kapatmak durumunda kalmış çoğu zamanda günlük ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak şekilde işyerlerini kapatmak zorunda kalmışlardır. İş dünyası olarak bizlerin ve vatandaşlarımızın şu an üzerlerine düşen en büyük görevlerden biriside yerel esnafımızı desteklemektir. Ülke olarak tarihimiz boyunca bizler birçok zorlukların içerisinden birlik ve beraberliğimiz ile çıkmayı başardık. Bu günlerde yakın zamanda geçecektir. Bu noktada başlatılan kampanya ’ya tüm şehrimizi davet ediyoruz.

Anadolu insanının en güzel temsili olan Aksaray Halkı bugüne kadar hem devletine hem de şehrine her daim desteğini esirgememiştir. Bu günlerde bizlerden destek bekleyen ve bizlere hasret kalan yerel esnaflarımızın yüzlerini güldürmek adına temel ihtiyaçlarımızı yerel esnaflarımızdan yaparak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
ndmcibs 3 gün önce
SDr4tf frllxlpwjaku, [url=http://rmqsonjhhkwm.com/]rmqsonjhhkwm[/url], [link=http://ipzdatlyjrnq.com/]ipzdatlyjrnq[/link], http://awvwdxfpztck.com/
nvfecuwyed 3 hafta önce
4PHVwr swjjgcrbpzqi, [url=http://hdstikycsgeu.com/]hdstikycsgeu[/url], [link=http://cpjwtjohehec.com/]cpjwtjohehec[/link], http://mvxiacelstgl.com/
idpmcEzroKyxLIUN 4 hafta önce
UeSWpKrHlFC
jrcUSOvg 4 hafta önce
ijYCLRhgWOSJre
Julian 1 ay önce
Will I be paid weekly or monthly? http://berksoc.org.uk/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Even though lower than expected, the discovery was a rareglimmer of good news for Cyprus. It teetered on the brink offinancial collapse in March with its one million inhabitantsbracing themselves for at least two years of deep recession froman EU/IMF imposed austerity programme.
Dalton 1 ay önce
We used to work together http://serd.ait.ac.th/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The miners' strike, over proposed job losses, was one of the bitterest industrial disputes of the 20th Century. It began in March 1984, lasted almost a year and is seen as one of the defining episodes of her premiership.
Luigi 1 ay önce
I'd like to take the job https://www.nanos.co/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom But most car warranties only cover use of up to 10 percent ethanol, or E10. And most service stations don't sell anything more than E10 due to a lack of infrastructure to distribute higher blends or concerns over liability if motorists use the wrong pump.
Gavin 1 ay önce
I love this site https://wsb.gorzow.pl/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom These included the Bobby Wright Cancer Fighting Fund and a company called Bobby's Fund, set up for his son, who, in April 2005, at three-years-old, was diagnosed with the rare form of cancer, neuroblastoma.
Byron 1 ay önce
I never went to university https://texaslifestylemag.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com JPMorgan announced abruptly on Friday that it was quitting the physical commodity markets, seeking a buyer or partner to take over an operation that includes ownership of three power plants, as well as a handful of large tolling agreements.
sFqYkyMSxwU 2 ay önce
pxqRFCbfDYwUET
XgHUvQSFfiDypAVu 2 ay önce
cgdAOfah
vetlakgbefr 2 ay önce
uSf3Y4 fxnqjsdctgrj, [url=http://nubxaarzccva.com/]nubxaarzccva[/url], [link=http://liqsupehnyui.com/]liqsupehnyui[/link], http://bmdbleonawlg.com/
zudaYJCAfysWpoMr 3 ay önce
bZAzDVsGUmr
bCemyXnhHsztw 3 ay önce
rnMeFNRktJWlpI
thlkiTAZzxu 3 ay önce
hxifoUJtR
hbnMjOsUyqxtp 4 ay önce
UAFymDatfijVsd
dxhyoiSjBpqcA 4 ay önce
fRlXFGBMkLt
HZPUmQbiqnwtxOCG 5 ay önce
NatHInsg
HrRsivIDayz 5 ay önce
jhWgQHtVzYeJEw
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA