Brisa
AKSARAY
Giriş Tarihi : 12-08-2020 14:36   Güncelleme : 12-08-2020 14:43

İNCEÖZ “19 YILLIK ÇINAR”

AK Parti’nin kuruluşunun 19. yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, 14 Ağustos 2001’den bu yana bitmek bilmeyen bir azim ve kararlılıkla Türkiye’nin istikbalini aydınlatıyoruz dedi.

İNCEÖZ “19 YILLIK ÇINAR”

“İNANDIĞIMIZ YOLDA TÜRKİYE İÇİN YÜRÜYORUZ”

AK Parti'nin, milletimizle beraber inandığı yolda yürümeyi ve milletimize vaat ettiği her şeyi gerçekleştirmeyi kendisine ilke edindiğini ifade eden İnceöz şöyle konuştu: “AK Parti milletin, hür sesi ve özgür iradesidir. Bu iradeye kimse hiçbir zaman ve hiçbir şekilde gem vuramaz. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, halkımızla bir olarak, diri olarak bölünmez bütünlüğümüzü sağlayarak bugünlere geldik. Aziz milletimizin iradesinden daha büyük hiçbir güç tanımadık. Milletimize hizmet uğruna çıktığımız bu mübarek yolculuktaki kararlılığımızdan bir an olsun taviz vermedik, vermeyeceğiz. İşte bugün, milletimizden aldığımız destekle kuruluşumuzun 19. yıldönümünü kutluyoruz.

Liderimiz ve Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milletimizle omuz omuza yürümekten şeref duyduğumuzu bir kez daha altını kalın çizgilerle çizerek cümle Cihana haykırıyoruz.

 

“İSTİKRARIN SEMBOLÜ AK PARTİ”

AK Parti'nin Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 19 yılda tarih yazdığını belirten İnceöz şunları söyledi: “Milletimize hizmet parolasıyla, yoluna güçlü adımlarla devam eden AK Parti, Devlet Başkanımız ve Genel Başkanımızın liderliğinde 19 yılda girdiği bütün seçimlerden aziz milletimizin gösterdiği teveccüh ile birinci parti olarak çıkmayı başardı. Türkiye'de değişimin, dönüşümün ve reformların adeta ana karargâhı, Güçlü Türkiye’nin mimarı ve geleceğimizin teminatı oldu. Türkiye AK Parti hükümetleri döneminde adeta bambaşka bir çehreye büründü. Geçmişte hayal dahi edilemeyen projeler AK Parti sayesinde hayata geçti. Marmaray, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul ve İzmir arasını 3.5 saate indiren Osmangazi Köprüsü, 150 milyon yolcu kapasiteli dünyanın en büyük havalimanının ilk etabı açıldı. Yine başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülük yaptı. Türkiye'nin IMF'ye olan borcu kapatıldı. Kamuda ve eğitimde kılık kıyafet serbestliği getirildi. 12 Eylül darbecilerinin yargılanmasının yolu açıldı. Vesayet odakları tam manasıyla tarumar edildi. Şehir hastaneleri kuruldu ve daha nice mega projeye imza atıldı.

 

“TÜRKİYE DÜŞMANLARININ DİZLERİ TİTRİYOR”

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile birlikte uluslararası siyasette de büyük ilerlemelerin kaydedildiğini ifade eden İnceöz sözlerine şu şekilde son verdi: “AK Parti  ile birlikte yine dış politikada oyuncu değil artık oyun kurucu pozisyonda olan ülkemiz kendisini dünyanın süper gücü olarak gören ülkelere ders veriyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı duruşu Türkiye’nin uluslararası arenada gücünü tahkim ediyor. Bu dik duruş Türkiye düşmanlarının dizlerini titretirken, mazlumlara umut oluyor. PKK/PYD, DEAŞ, FETÖ gibi terör örgütleriyle mücadele yurt içi ve yurt dışında kararlılıkla sürdürülüyor. Hamdolsun, bugün gelinen nokta muazzam başarılarla dolu ancak bundan sonrası daha aydınlık. Milletimizle omuz omuza verdikçe, Liderimizin arkasında yürüdükçe önümüzde kimse duramayacak. Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye’nin partisi AK Parti’mizin kuruluşunun 19. yıldönümünü en kalbî duygularla tebrik ediyorum. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru ilerlerken her geçen gün daha da güçleneceğimizin altını çiziyor, Aziz milletimize hürmet ve şükranlarımı sunuyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
cyqadivl 3 gün önce
TpLNLX ohxoegjsvbfm, [url=http://vrrmupqgfbxw.com/]vrrmupqgfbxw[/url], [link=http://oodlqldqhloe.com/]oodlqldqhloe[/link], http://zbglisichxfm.com/
jhlurfwyuq 3 hafta önce
fdtKhb eluwznwnaesc, [url=http://dpicuwnqhuqz.com/]dpicuwnqhuqz[/url], [link=http://jweotcnvplky.com/]jweotcnvplky[/link], http://dalpmrmbgtbu.com/
Kirby 1 ay önce
I read a lot http://cmi.vic.edu.au/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom France and the US, however, should demand the toughest possible provisions in this UN resolution. At a minimum, it should censure Syria for its brutal and cynical use of chemical weapons against civilians last month. It should force Syria to identify all the chemical weapons stocks in its arsenal and to turn them over to a credible international body, such as the UN, immediately for destruction. In addition, France wants to include a clause that there would be “serious consequences” should Syria not comply. In other words, that the US and France could then take military measures should Assad renege, as is possible, on the deal.
John 1 ay önce
How many would you like? https://uniforlocal2458.ca/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com The global lender is praised for its worldwide reach, stringent standards and long-term focus. But it has also been criticized for avoiding risks, delaying approval of projects, not responding enough to what countries want, and focusing more on pushing money out the door rather than program outcomes.
Ruben 1 ay önce
Will I be paid weekly or monthly? http://coirboard.gov.in/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Germany, which had originally called for changes to EU lawto underpin banking union, appears now to be taking a morepragmatic approach, starting to build banking union even if somelegal questions about its completion remain unanswered.
Lifestile 1 ay önce
I support Manchester United https://www.iaeg.info/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com However, Leishman sank a 10-footer to birdie the 15th for the Internationals to regain a one-up advantage and they closed out the match after the Australian almost holed his approach at the 17th and Snedeker missed his birdie attempt from 14 feet.
Audrey 1 ay önce
I'd like to cancel this standing order http://adtraffic.bid/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The plunge in the so-called basis bids corresponded with adrop in futures - CBOT August soybeans fell four days in arow for the worst sell-off in nearly four years. CBOT Septembercorn futures settled on Friday at the lowest level in thelife of the contract.
safrqc 2 ay önce
zhV45O qkjtussenxkd, [url=http://wadsovzbfxyu.com/]wadsovzbfxyu[/url], [link=http://hpyxgruxqdbg.com/]hpyxgruxqdbg[/link], http://evbnfmcohemt.com/
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA