AKSARAY
Giriş Tarihi : 13-12-2020 19:29

Aydoğdu’dan Diş Hekimliği Müjdesi

Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Bünyesinde Diş Hekimliği Fakültesi’nin önümüzdeki yıl kurulacağı müjdesini verdi.

Aydoğdu’dan Diş Hekimliği Müjdesi

Aksaray’ı sevindirecek bir haber daha Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu’dan geldi. Aydoğdu önümüzdeki yıl ASÜ Bünyesinde Diş Hekimliği Fakültesi’nin kurulması için tüm çalışmaların tamamlandığı belirterek şunları söyledi:

“Kurulduğu günden bu yana mütemadiyen gelişen ve yükselen Aksaray Üniversitemiz şehrimize hizmet etmeye büyüyerek devam ediyor. Mevcut fakültelerimizi ve üniversite imkânlarımızı geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Bir süredir üniversitemize açılması için hazırlık çalışmalarını sürdürdüğümüz Diş Hekimliği Fakültesi inşallah yeni yılda üniversitemiz akademik bünyesine ve Aksarayımıza kazandırılmış olacaktır.

Bu vesileyle Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, çalışma arkadaşları ve kabine üyelerimize, ayrıca özellikle YÖK Başkanımıza ve Üniversite Rektörümüze teşekkür ediyorum.

Diş Hekimliği Fakültemizin Aksaray Üniversitemize, mevcut ve potansiyel bütün öğrencilerimize, tüm Aksarayımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İl idarecilerimiz ve üniversite yönetimimiz ile üniversitemizi geliştirmeye tüm gayretlerimizle devam edeceğiz.”.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA