AKSARAY
Giriş Tarihi : 10-12-2019 10:00

Başkan Dinçer, Bayrak töreninde öğrencilerle buluştu

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK, Türkiye Zekâ Vakfı ve Şehit Ali Er Anadolu Lisesi işbirliği ile düzenlenen Türkiye Zekâ Oyunları Şampiyonası'nda büyük başarı gösteren öğrencilerle buluştu.

Başkan Dinçer, Bayrak töreninde öğrencilerle buluştu

Şehit Ali Er Anadolu Lisesi'nde Bayrak Töreni'ne katılan Dinçer, öğrencilere seslendi Dinçer “Çok aktif ve dinamik bir okul olduğunuzu gördüm. Birçok liseyi ziyaret ediyoruz ama Şehit Ali Er Anadolu Lisesi ismine uygun kadrosuna uygun şekilde maşallah çok aktif ve dinamiksiniz. Aynı zamanda birçok başarıya imza atıyorsunuz. Bu zekâ oyunlarıyla ilgili göstermiş olduğunuz performans hem ilimizde hem ülkemizde göz doldurdu. Ben hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra zamanlarda da benzeri oyunlarda müsabakalarda aynı performansı göstereceğinizi biliyorum. Bu azmi ve kararlılığı hepinizde görüyorum. Üniversite sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Zaten sizler lise öğrencileri olarak hayata bir adım önde başlamış bulunmaktasınız. Bundan sonraki süreçte de gayet kararlılıkla devam edeceğinizi ümit ediyorum. Hepinize hayır günler iyi dersler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sertifikaları Teslim Etti

Bayrak töreni sonrası öğrencileri selamlayan Belediye Başkanı Evren Dinçer, konuşmasının sonunda her zaman olduğu gibi eline telefonu alarak öğrencilerle öz çekim yaptı.

Başkan Dinçer ayrıca 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Aksaray'da görev yapan 5 bin öğretmen için oluşturdukları hatıra ormanında Şehit Ali Er Anadolu Lisesi öğretmenleri adına dikilen fidanların sertifikalarını takdim etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA