AKSARAY
Giriş Tarihi : 24-01-2019 15:34   Güncelleme : 24-01-2019 15:34

Türemiş’ten Pazarcı Esnafına Müjde

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, pazarda yaptığı seçim gezisi sırasında pazarcı esnafına Belediye Başkanı seçilmesi halinde kış aylarında yer işgaliye parası almama sözü verdi.

Türemiş’ten Pazarcı Esnafına Müjde

“Pazarcı esnafından kış aylarında yer parası alınmayacak”

Seçim çalışmaları kapsamında İlimiz Salı Pazarı’nı ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı  Özhan Türemiş Salı Pazarı esnafının ve pazara alış verişe gelen vatandaşların dertlerini dinledi.

Semt pazarında esnaflık yapan vatandaşların zor koşullarda vatandaşa hizmet etmeye çalıştığını söyleyen Türemiş, “Manzara ortada. Soğuk havalarda pazarcı esnafımız; yağmurun, çamurun içinde... Zor şartlarda vatandaşa hizmet etmeye çalışıyor. Pazarcı esnafımız ile uzun uzun dertleştik, onların en doğal hakları olan çalışma koşullarının iyileştirilmesi taleplerini aldık. Pazarcı esnafımız özellikle kış aylarında yer kiralarından dertli. Yine soğuk havalarda  semt pazarlarımızın durumu pazarcı esnafımızın ihtiyacına cevap vermiyor. Halkımızın desteği ve teveccühü ile Aksaray Belediyesini iyi kadrolar yönetirse, buradan söz veriyorum pazarcı esnafımızdan kış aylarında yer parası almayacağız. Yine semt pazarlarımızı daha modern ve ihtiyaçlara cevap verecek yaşam alanları haline getirmek  bizim ilk önceliğimiz olacaktır” dedi.

HALK 31 MARTI BEKLİYOR

Salı Pazarı esnafının ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Türemiş, “Allah hepsinden razı olsun.  Bugün yaptığımız ziyaretlerimizde gördük ki esnafımızdan vatandaşımıza tüm toplumumuz belediyede, ehil ellerde, iyi işler yapacağına inandıkları kadroları seçmek için 31 Mart’ı bekliyor. Halkımızın şahsıma gösterdiği çığ gibi büyüyen teveccühlerine  sonsuz teşekkürler. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
ARŞİV ARAMA